Gledali smo zanimljiv i sadržajan derbi na Rujevici. Rijeka je povela u 31. minuti preko Frigana koji je bio siguran s bijele točke. Osijek je u nastavku napadao i hrabru igru su okrunili golom Žapera u 94. minuti za konačnih 1:1

RIJEKA: Labrović - Vukčević, Dilaver, Galešić, Grgić - Hodža, Selahi - Marin, Smolčić, Janković - Frigan

OSIJEK: Malenica - Jurčević, Barišić, Gržan - Jugović, Žaper, Caktaš, Nejašmić - Lovrić, Omerović, Mierez

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +12
SuperSport HNL: Rijeka - Osijek, 2.4.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Nel Pavletic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOL!! Osijek je izjednačio u sudačkoj nadoknadi! Žaper je ispratio ubačaj iz prekida i majstorski je glavom zabio za 1:1

• 90’

Igrat će se još 5 minuta sudačke nadoknade

• 86’

Ovo je mogao biti pogodak! Mierez je pucao s ruba peterca, ali Labrović je još jednom fantastično reagirao

• 79’

Zamjena kod Rijeke, ušli su Djouahra i Obregon umjesto Frigana i Marina

• 73’

Velika prilika za Rijeku! Ampem je lijepo proigrao Frigana u šesnaestercu, koji je iz odlične pozicije pucao preko gola

• 68’

Ampem ulazi umjesto Grgića, a Banda na mjesto Selahija.

• 63’

Osijek je opasniji u nastavku, dominiraju posjedom i traže gol za izjednačenje

• 53’

Vekika šansa za Osijek! Lovrić je našao Jugovića u šesnaestercu koji je glavom pucao, ali Galešić je očistio loptu s gol linije