talijanski nogometni kup

Napoli izborio polufinale Kupa; gol odluke pao je već u drugoj minuti utakmice...

21.01.2020 u 23:12

Nogometaši Napolija prvi su polufinalisti talijanskog Kupa, oni su na svom San Paolu u četvrtfinalu svladali branitelja naslova Lazio 1:0

Jedini gol postigao je Lorenzo Insigne već u 2. minuti susreta. Samo osam minuta poslije Immobile nije iskoristio kazneni udarac, a prije isteka prvih pola sata oba sastava su ostala i s po 10 igrača.

Prvo je kod domaćih isključen Hysaj u 18. minuti, da bi u 25. pocrvenio i Lucas Leiva kod gostiju. Oba su dobila po drugi žuti karton.

• +5
Serie A, Napoli - Parma Izvor: EPA / Autor: CIRO FUSCO

Napoli će u polufinalu igrati protiv pobjednika susreta Inter - Fiorentina koji je na programu 29. siječnja.

U srijedu će svoj četvrtfinalni ogled igrati Juventus i Roma, dok će Milan i Torino na travnjak 28. siječnja.