U prvim utakmicama osmine finala Lige prvaka Sevilla i Manchester United odigrali su bez golova, dok je Šahtar svladao Romu preokretom kod kuće, zahvaljujući krasnom pogotku Freda iz slobodnjaka...

Sastav Seville: Sergio Rico; Jesús Navas, Lenglet, Mercado, Escudero; Banega, Nzonzi; Sarabia, Vázquez, Correa; Muriel

Sastav ManUtda: De Gea, Valencia, Lindelof, Smalling, Young; Matić, Ánder Herrera, McTomonay, Mata; Lukaku, Alexis

Liga prvaka, osmina finala:

Sevilla - ManUtd 0:0

Šahtar - Roma 2:1 (Ferreyra 52, Fred 71 / Cengiz 41)

• +3
Liga prvaka, osmina finala: Sevilla - ManUtd Izvor: Profimedia / Autor: N.N.
  • 90’

Kraj utakmice, Sevilla i ManUtd bez golova

• 83’

Poništen gol Lukakua zbog igranja rukom

• 71’

Šahtar je sve preokrenuo! Fred je zabio strašan gol iz slobodnjaka za vodstvo domaćina

• 65’

Udarac Corree nije uspio ugroziti De Geu

• 52’

Izjednačio je Šahtar! Zabio je Ferreyra nakon solo akcije i vratio domaćina u utakmicu

• 45’

Poluvrijeme na obje utakmice, Roma najzadovoljnija

• 45’

Kakva šansa za Sevillu! Muriel je pucao iz blizine, ali De Gea fantastično brani!

• 41’

Povela je Roma u Ukrajini! Zabio je Cengiz Under i Šahtar je sada u velikim problemima. U publici je i Darijo Srna koji nije sretan razvojem situacije

• 17’

Ander Herrera se ozlijedio, Paul Pogba ulazi u igru

• 15’

Dominacija domaćih u prvih 15 minuta, ali Lukaku se sada odlično probio i umalo nadmudrio kompletnu obranu Seville