• Zadnja izmjena 19.07.2011 22:46
  • Objavljeno 19.07.2011 u 22:41
James Milner i Luka Modrić

Izvor: Pixsell PXL Agencije / Autor: Ed Garvey/Press Association/PIXSELL

Nogometaši Tottenhama pružili su još jednu razočaravajuću predstavu na pripremama u Južnoj Africi. Nakon što su u prvom susretu izgubili od Kaizer Chiefsa 0:1, u drugom dvoboju su odigrali 1:1 protiv Orlando Piratesa

Spursi su poveli golom Nizozemca Rafaela van der Vaarta u 17. minuti, a rezultat je izjednačio Jele u 40. minuti.

U redovima londonskog sastava utakmicu je od prve minute započeo Luka Modrić, a igrao je do 59. minute kada je umjesto njega u igru ušao Niko Kranjčar. Vedran Ćorluka je ušao u igru početkom drugog poluvremena. Zanimljivo je da je Luka Modrić dobio kapetansku vrpcu Tottenhama, što se može protumačiti kao posljednji pokušaj trenera Redknappa da sjajnog zadranina zadrži u svojim redovima.

Tijekom priprema na jugu "Crnog kontinenta" Tottenham očekuje još jedna utakmica - 23. srpnja protiv mješovite momčadi Chiefsa i Piratesa.