francuska liga

Mbappe dvaput zabio 'svom' Monacu, ali nije slavio; PSG bez problema svladao 'kneževe'

15.01.2020 u 23:15

U odgođenom susretu 15. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na gostovanju pobijedio Monaco 4:1...

PSG i Monaco su igrali i prije tri dana u Parizu, a susret je završio 3:3. Ovoga puta PSG je bio bolji i ostvario je uvjerljivu pobjedu, a zanimljivo u dvije utakmice ovih suparnika vidjeli smo čak 11 golova.

Golove za goste zabili su Kylian Mbappe (24, 90+1), Neymar (45+2-11m) i Pablo Sarabia (72), dok je strijelac za domaćine bio Bakayoko (87). Danijel Subašić nije nastupio za Monaco.

Mbappe, kao i što je to radio do sada, nije želio slaviti golove koje je zabio svojoj nekadašnjoj momčadi...

Večeras su odigrane još dvije odgođene utakmice. U susretu 2. kola Rennes je na gostovanju pobijedio Nimes sa 1:0, a pobjedu gostima donio je Adrien Hunou golom u 64. minuti.

• +5
Ligue 1, PSG - Monaco Izvor: EPA / Autor: YOAN VALAT

U odgođenom susretu 16. kola Amiens i Reims odigrali 1:1. Gosti su poveli u posljednjim trenucima prvog dijela golom Dereka Kutese, a izjednačio je Moussa Konate u 54. minuti.

Na ljestvici vodi PSG s 49 bodova, Marseille na drugom mjestu ima 41 bod, dok je Rennes treći s 36 bodova. Monaco je osmi s 29 bodova.