talijanski kup

Marko Pjaca nakon dvije godine ponovno zaigrao za Juventus; laka pobjeda 'stare dame'

15.01.2020 u 22:57

Juventus se očekivano plasirao u četvrtfinale talijanskog Kupa nakon što je večeras pred svojim navijačima lako svladao Udinese 4:0

Juventus je poveo već u 16. minuti kada je Dybala uposlio Higuaina koji lako zabija za 1:0. Do drugog gola domaći su došli samo deset minuta kasnije kada je Dybala zabio iz penala.

U nastavku je Juve nastavio dominaciju, a Dybala je u centru pažnje ponovo bio u 57. minuti. Sada je Higuain bio asistent dok je Dybala sjajno pogodio za 3:0.

Domaći su posao završili u 61. minuti golom Douglasa Coste iz penala za konačnih 4:0.

No, ono što je najvažnije - od 75. minute za Juventus je zaigrao Marko Pjaca! Posljednju utakmicu za Juve odigrao je još krajem 2017. godine, a od tada ga je zbog ozljede i operacije ligamenata desnog koljena (u ožujku 2017. u dresu reprezentacije) Juventus slao na posudbe u Schalke i Fiorentinu. U ožujku prošle godine Pjaca je drugi put završio na operaciji koljena, ovaj put stradalo je lijevo, a sada je napokon potpuno spreman boriti se za mjesto u momčadi.