OPTUŽBE SUPRUGA

Martini Hingis tuđi krevet draži od muževog

19.07.2013 u 09:25

Bionic
Reading

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Nekad najbolja tenisačica svijeta Martina Hingis odlučila se vratiti tenisu nakon dugogodišnje pauze, no povratak je zasjenila optužba njenog supruga da ga vara na svakom koraku

S 32 godine Martina Hingis, nekadašnja najbolja tenisačica svijeta koja je osvajala Australian Open, Wimbledon te US Open, odlučila se nakon šest godina stanke vratiti tenisu i to igrajući parove na turniru u Kaliforniji.

No priču o povratku tenisu zasjenila je ona iz privatnog života. Naime njen suprug Thibault Hutin, za kojeg se udala 2010. u Parizu, optužio ju je da ga vara s drugim muškarcima.

'Godinu dana nakon našeg vjenčanja odlučio sam je iznenaditi u New Yorku. Došao sam u hotel i imao sam što vidjeti – nije bila sama u sobi. Ona očito ima neko svoje shvaćanje vjernosti i vjerujem da je prevarila svakog s kim je bila', kazao je Thibault Hutin novinarima te tako dignuo prašinu.

Prozvana Hingis još se nije oglasila povodom tih optužbi, no očito je da je brak bivše tenisačice i bivšeg jahača pri kraju.