Sponzor rubrike
Sponzor rubrike
Mario Balotelli već godinama osim svojim nogometnim talentom svijet iznenađuje različitim nepodopštinama. Čak je i menadžer Manchester Cityja Roberto Mancini svjestan svih njegovih nedostataka, no kaže nije mu otac ili majka da ga preodgaja
Menadžer Manchester Cityja Roberto Mancini poručio je svom igraču Mariju Balotelliju da se ostavi pušenja, ali je istaknuo da se neće ponašati kao da mu je otac.
Balotelli, koji nastavlja privlačiti pažnju ponašanjem izvan terena, uslikan je nedavno kako puši cigarete sa društvom.
Mancini je rekao da je dobro upoznat sa navikom mladog napadača, da je ne odobrava, ali da bi to bio veći problem da je Balotelli njegov sin.
'Znam da puši. Nisam zadovoljan time, ali mu ja nisam otac ili majka. Da mi je sin šutnuo bih ga u guzicu, ali mi nije sin. Rekao sam mu da bi bilo bolje da se ostavi pušenja, jer ja sam protiv cigareta i moj sin iz tog razloga ne puši. Ali, postoji veliki broj igrača i u Italiji i ovdje koji puše. No, mislim da ne puši mnogo cigareta dnevno, po pet ili šest', rekao je Mancini.
