RUSIJA

[VIDEO] Lokomotiv se probija prema vrhu, tri boda protiv Sočija golom potvrdio Hrvat Tin Jedvaj

25.10.2021 u 20:40

U zadnjoj utakmici 12. kola ruskog prvenstva moskovski Lokomotiv je sa 2:1 u ponedjeljak kod kuće pobijedio Soči

Drugi gol za Lokomotivu zabio je hrvatski nogometaš Tin Jedvaj u 49. minuti utakmice. Bio je to njegov prvi gol od kada je iz njemačkog Bayera preselio u rusku ligu.

Lokomotiv je došao u vodstvo autogolom Igora Jurganova u 41. minuti. Bolje otvaranje drugog poluvremena domaćini nisu mogli poželjeti. Tinov gol donio im je kontrolu utakmice i miran put prema tri nova boda. Na 2:1 je smanjio Joaozinho u sudačkoj nadoknadi na kraju utakmice. Jedvaj je igrao do 66. minute. Video možete pogledati OVDJE.

Zahvaljujući ovoj pobjedi Lokomotiv je skočio na četvrto mjesto na ljestvici ruskog prvenstva i sada ima 21 bod, dok je Soči na šestom mjestu s istim brojem bodova. Prvi je Zenit sa 26 bodova.