DERBI PRIPAO 'REDSIMA'

Liverpool šokirao Toressa i Chelsea

06.02.2011 u 19:22

U velikom derbiju Engleske lige Liverpool je slavio na Stamford Bridgeu kod Chelsea s 1:0, te je tako neslavno završila prva utakmica bivšeg igrača Liverpoola Fernanda Torresa u dresu Chelsea

Španjolac je prošli tjedan prešao u Chelsea za 58,5 milijuna eura, a na utakmici protiv svog bivšeg kluba igrao je do 66 minute i promašio dvije izgledne prilike. U vrlo ružnom dvoboju 'redsi' su slavili pogotkom Raula Meirelesa u 69. minuti.

Chelsea je tako propustio priliku da se sasvim približi lideru Manchester Unitedu, koji je u subotu doživio prvi poraz sezone i to od Wolverhamptona. Liverpool je pobjedom napredovao na šesto mjesto.

U drugoj utakmici dana Birmingham City je pogotkom Nikole Žigića slavio u gostima kod West Hama s 1:0.