VELIKI TRIJUMF U KUPU

Leicesterova čarolija ove subote ponovo zaživjela na Otoku

07.01.2017 u 18:01

U najzanimljivoj utakmici popodnevnog programa FA Cupa ove subote, nogometaši Leicester Cityja u gostima su pobijedili Everton i tako se pridružili Mancester Cityju i Unitedu u sljedećoj fazi natjecanja...

Prestižno englesko kup natjecanje započelo je u petak katastrofalnim porazom 5:0 Slavena Bilića u gostima kod Mancester Cityja, a nastavljeno ove subote trijumfom Manchester Uniteda u ranom terminu protiv Readinga, uz rekordni pogodak Waynea Rooneyja

U subotnjem popodnevnom programu igrano je pregršt utakmica, a najzanimljivija u Liverpoolu gdje je kod Evertona na Goodison Parku gostovao aktualni prvak Premiershipa Leicester City. 'Lisice' se možda muče u prvenstvu ove sezone, ali u FA Cupu su startale impresivnim trijumfom.

Everton je bio taj koji je poveo golom Lukakua u 63. minuti, a onda je na scenu stupio Ahmed Musa koji je golovima u 66. i 71. minuti preokrenuo rezultat i odveo goste dalje.

Leicester se tako uspio osvetiti za nedavni poraz od Evertona u Premiershipu na domaćem terenu i najavio bolje dane Ranierijeve momčadi...