trijumf kod leganesa

Kovačić izborio penal, Real preokretom do željene osvete!

21.02.2018 u 20:48

U odgođenoj utakmici Primere nogometaši Reala pobijedili su 3:1 u gostima Leganes te se tako osvetili malom klubu za ispadanje iz Kupa kralja...

Real je bez Cristiana Ronalda i Luke Modrića teškom mukom slavio kod novoga prvoligaša pa je nakon studenoga opet na trećem mjestu ljestvice.

Susret je započeo vrlo ranim pogotkom domaćina, Unai Bustinza se u šestoj minuti hrabro bacio glavom i pogodio mrežu. Vodstvo Leganesa trajalo je svega pet minuta nakon što je izjednačio Lucas Vazquez. U 29. minuti brzu i preciznu akciju Reala zaključio je pogotkom Brazilac Casemiro. Taj rezultat je trajao sve do 9. minuti kada je našeg Matea Kovačića srušio Tito, a Sergio Ramos je bio precizan s 'bijele točke'.

Luka Modrić je zbog ozljede zadnje lože propustio ovaj dvoboj, dok je Kovačić odradio svih 90 minuta.

Real je s 48 bodova preskočio na trećem mjestu Valenciu (46), a na vrhu su Barcelona (62) i Atletico (55). Leganes je 13. s 29 bodova.