čeka se konačna odluka

Ostaje li Ivan Perišić u Münchenu? Karl-Heinz Rummenigge otkrio što se događa s hrvatskim reprezentativcem u Bayernu

  • Autor: Ivan Žurić
  • Zadnja izmjena 22.05.2020 08:58
  • Objavljeno 22.05.2020 u 08:58
tportal

Izvor: Profimedia / Autor: Christof STACHE / AFP / Profimedia

Ivan Perišić (31) uspješno se oporavio nakon loma i operacije gležnja, priključio se momčadi Bayerna te će biti na raspolaganju treneru Flicku u nastavku sezone. No, pitanje je što će s hrvatskim reprezentativcem biti na kraju natjecanja kad mu završava posudba - hoće li se vratiti u Inter ili ostaje u redovima bavarskog velikana?

O sudbini Ivana Perišića (31) za njemačke je medije progovorio izvršni direktor Bayerna, legendarni Karl-Heinz Rummenigge. Puno je nepoznanica oko sudbine našeg reprezentativca i njegovog ostanka u Münchenu, posebice nakon što je Bayern odlučio kako pod svaku cijenu ovog ljeta želi dovesti Leroya Sanea iz Manchester Cityja.

Naime, Inter i Bayern postigli su dogovor o posudbi s opcijom da njemački klub Perišića otkupi za 20 milijuna eura po završetku tekuće sezone.

No, čini se kako čelnici Bayerna baš nisu složni te je Rummenigge otkrio kako još uvijek nisu odlučili kakva će biti sudbina Ivana Perišića.

'Nismo razgovarali o tome, ima još dovoljno vremena... A i sam Ivan Perišić se tek nedavno vratio nakon ozljede stopala', kazao je Rummenigge te nastavio:

'Ali, morate znati da imam vrlo prijateljski odnos s Beppeom Marottom, izvršnim direktorom Intera, pa ćemo vidjeti i ozbiljnije razgovarati kad Perišić odigra nekoliko utakmica. Naravno i igrač želi znati gdje će igrati, ali to još nije odlučeno', zaključio je Rummenigge za njemačke medije.

Njemačka 1. liga

Hertha Berlin-Union Berlin20:30
Utk.Pob.Ner.Izg.Bod.
1.Bayern Munchen26184458
2.Borussia Dortmund26166454
3.Monchengladbach26164652
4.RB Leipzig26149351
5.Bayer Leverkusen26155650
6.Wolfsburg26109739
7.Freiburg26107937
8.Schalke 0426910737
9.Hoffenheim261051135
10.Hertha Berlin27971134
11.Koln271031433
12.Union Berlin26931430
13.Eintracht Frankfurt25841328
14.Augsburg26761327
15.Mainz26831527
16.Fortuna Dusseldorf26581323
17.Werder Bremen25461518
18.Paderborn 0726451717

Sljedeće utakmice

23.5.Paderborn 07-Hoffenheim
23.5.Freiburg-Werder Bremen
23.5.Monchengladbach-Bayer Leverkusen
23.5.Wolfsburg-Borussia Dortmund
23.5.Koln-Fortuna Dusseldorf
23.5.Bayern Munchen-Eintracht Frankfurt
24.5.Schalke 04-Augsburg
24.5.Mainz-RB Leipzig
24.5.Koln-Fortuna Dusseldorf