TO JE NEŠTO NOVO

Je li moguće? Juventus šokiran u 94. minuti!

09.02.2014 u 17:25

Nogometaši Juventusa odigrali su tek 2-2 na gostovanju kod Hellas Verone u sklopu 23. kola Serije A, iako su vodili 2-0...

Juve je protiv Verone imao vodstvo 2-0 već nakon 21 minute igre i činilo se da je momčadi Antonija Contea nova, 20. po redu pobjeda nadohvat ruke.

Ali malo po malo Verona se vraćala u igru. Veteran Luca Toni donio je srčanim domaćinima izjednačenje u 52. minuti, a u četvrtoj minuti sudačke nadoknade "džoker" s klupe Juan Ignacio Taleb je zabio za konačnih 2-2 nakon samo osam minuta provedenih u igri. Oba gola Verona je postigla glavom.

Veliki rimski derbi između Lazija i Rome na Olimpicu završio je bez golova 0-0, pa je tako razmak na vrhu između dviju vodećih momčadi Serije A ostao isti. Tin Jedvaj nije ulazio u igru za Romu kojoj Lazio nije uputio niti jedan udarac u okvir vratiju.

Gostujuće pobjede ostvarile su Genoa i Bologna. Tako je Bologna slavila protiv Torina s 2-1 dvama golovima Jonathana Cristalda, dok je Genoa Šime Vrsaljka pobijedila Livorno s 1-0, a hrvatski je nogometaš u igri proveo 50 minuta.