novi kiks 'stare dame'

Ivan Jurić je 'penicilin' za Juventus; Hellas Verona u Torinu je remizirala s Juventusom

25.10.2020 u 22:59

U susretu 5. kola talijanskog nogometnog prvenstva Hellas Verona, koju vodi hrvatski trener Ivan Jurić, je u Torinu remizirala 1:1 protiv prvaka Juventusa kojem je ovo već treći remi u posljednja četiri kola...

Ivan Jurić je dosad u Serie A dva puta srušio Juventus na klupi Genoe i Verone, oba puta na domaćem terenu, a ovoga puta je u Torinu izvukao bod.

Protiv Juventusa je na klupi Genoe slavio 3:1 na domaćem terenu, u prvenstvenoj utakmici odigranoj 27. studenoga 2016. godine. Drugu pobjedu nad 'starom damom' ostvario je 8. veljače ove godine kad je njegova Verona na domaćem terenu slavila 2:1.

Verona je povela i ovoga puta. U 60. minuti nakon lijepe akcije gosti su stigli do 1:0 golom Andrea Favillija, pet minuta nakon što je ušao u igru umjesto Nikole Kalinića.

Izjednačio je Dejan Kuluševski u 77. minuti.

Oba sastava su postigla po još jedan gol, Ebrima Colley u 16. minuti za Veronu, a Alvaro Morata za Juve u 45. minuti, no oba gola su poništena zbog zaleđa.

Igrači Juventusa su tijekom utakmice i dva puta pogađali okvir suparničkog gola, u 42. minuti vratnicu je uzdrmao Juan Cuadrado, a u 75. minuti Pablo Dybala.

Dodajmo, kako je Cristiano Ronaldo i dalje izvan stroja zbog koronavirusa.