Istra je bolje krenula u utakmicu i svoju dobru igru su okrunili golom Matheusa u 45. minuti. U drugom poluvremenu domaćini su nastavili u istom ritmu i Vuk je u 67. minuti zabio za konačnih 2:0

ISTRA 1961: Majkić - Hujber, Majstorović, Marešić, Devetak - Blagojević, Maurić, Mlinar - Matheus, Erceg, Vuk

VARAŽDIN: Zelenika - Vukčević, Ba, Jelenić, Bručić - Postonjski, Belcar, Marina - Mitrovski, Šego, Banovec

17. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Varaždin 2:0 (Vuk, 66') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
17. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Varaždin 1:0 (Matheus, 45') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
17. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Varaždin 0:0 (Obrana Majkića, 32') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +8
Istra 1961 - Varaždin, 2023/24. Izvor: Pixsell / Autor: Sasa Miljevic/PIXSELL
17. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Varaždin 0:0 (Ozljeda Hujbera) Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 4 minute sudačke nadoknade

• 80’

Zamjena kod Varaždina, Levanić je ušao umjesto Mitrovskog

• 79’

Čalušić je ušao umjesto Blagojevića

• 77’

Istra kontrolira ritam igre i mirno privodi utakmicu kraju

• 67’

GOOOOOL!! Istra je povećala prednost protiv Varaždina! Nakon dobre akcije Vuk je izašao pred Zeleniku i zabio je gol za 2:0!

• 65’

Prijeti Varaždin! Mitrovski je opalio s ruba šesnaesterca, ali Majkić je dobro reagirao i obranio je udarac