MAXtv PRVA LIGA

Istra Hajduku zabila četiri gola i uvjerljivo slavila

26.07.2015 u 20:59

U večernjoj nedjeljnoj utakmici 3. kola MAXtv Prve lige nogometaši Istre pobijedili su u Puli Hajduk rezultatom 4:1 i tako se probili na drugo mjesto ljestvice, dok su Splićani na bod od samog dna...

Sastav Hajduka: Iveša, Žižić, Ojdanić, Grković, Pavlović, Tomić, Đurić, Repić, Heister, Nikolić, Franjić

Sastav Istre: Kalinić – J. Bašić, Milović, Nižić, Juranović – Jefferson, Sušić, Radchenko, Tudor, Bencun – Maglica

MAXtv Prva liga, 3. kolo

Istra – Hajduk 4:1 (Heister 10, 63 Repić 39, Tomić 50 / Kiš 63)

Tijek utakmice

Kraj - zaslužena pobjeda Istre i vrlo loš rezultat Hajduka koji još ne zna za pobjedu nakon tri kola
80' - Tomić iz slobodnjaka puca preko gola, a nogometaši Hajduka djeluju kao da su se pomirili s porazom
64' - gooool za Istru! Ponovo je zabio Heister i tako definitivno riješio pitanje pobjednika!

63' - goool za Hajduk! Mujan je pucao, Iveša odbio, Kiš zabija po istarskom receptu

50' - goool za Istru! Tomić je zabio s bijele točke nakon što je Tudor srušio Heistera, Hajduku prijeti potpuni fijasko

Poluvrijeme - velika prednost domaćih i veliki problemi Hajduka
41' - izašao je sam pred gol Maglica, ali vješto mu brani vratar Istre
39' - goool za Istru! Tomić je ubacio, Repić novu odbijenu loptu Kalinića rutinski zabija!

35' - odlična šansa Hajduka, ali Juranović s dvadesetak metara puca malo preko gola
30' - Istra je uspjela umrtviti igru gostiju koji teško dolaze do gol prilika
16' - Juranović neprecizan iz daljine
13' - Sušić pokušava odgovoriti iz daljine, ali Iveša lako brani
10' - goool za Istru! Heister je pospremio odbijenu loptu pokraj Kalinića, nakon udarca Grkovića!

3' - Sušić probio desnu stranu, ali udarac je bezopasan
1' – susret je počeo u Puli

Nakon debakla protiv Lokomotive, Igor Pamić ove nedjelje očekuje nešto sasvim suprotno od svojih igrača. Strateg Istre uvjeren je da njegovom klubu leži Hajduk i nada se drugoj pobjedi ove sezone.

S druge strane, Hajduk iako umoran od europskih utakmica ide po sva tri boda. Nakon remija protiv Dinama i Split, Burić želi nešto više, a Istra se čini kao idealna prilika za to. Odmarat će Hajduk neke od svojih ključnih igrača, ali svejedno ostaje u ulozi laganog favorita...