Premda je postojao rizik da se neće igrati zbog vremenskih uvjeta, Hajduk je danas u 17.30 dočekao Goricu. Utakmica je završila bez golova, čime je Gorica za sad obranila peto mjesto na ljestvici...

Hajduk: Posavec - Tudor, Ismajli, Lopez, Bradarić - Palaversa, Nejašmić, Kalik, Caktaš - Tahiraj, Jairo

Gorica: Kahlina - Muhammed, Čagalj, Jovičić, Čabraja - Lovrić, Suk, Marina, Miya, Dvorneković - Zwolinski

• +3
HT Prva liga, 25. kolo: Hajduk - Gorica Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Nastavak pritiska Hajduka, sada je Gyurcso iz teške situacije pucao preko gola

• 89’

Šego pada u kaznenom prostoru, sudac pokazuje da se igra dalje. U nastavku akcije Caktaš je dočekao ubačenu loptu i glavom pucao malo pored gola

• 85’

Gužva u kaznenom prostoru Gorice, Caktaš nije uspio igrati loptom

• 84’

Promjena U Hajduku. Izlazi Jairo, ulazi Šego

• 83’

Promjena u Gorici. Izlazi Miya, ulazi Šroler

• 79’

Sahiti je s desne strane uputio oštru loptu, nešto između ubacivanja i udarca, u kazneni prostor Gorice, no nitko nije stigao skrenuti loptu prema golu

• 68’

Promjene u obje momčadi. U Hajduku izlazi Kalik, ulazi Sahiti. U Gorici Dvornekovića mijenja Ndiaye

• 61’

Ogromna prilika Gorice. Lovrić je dobio loptu i sam krenuo prema Hajdukovom golu. Nakon dugog sprinta pokušao je dodati u sredinu, gdje je Miya malo zakasnio