SP NA DIVLJIM VODAMA

Igor Gojić četvrti u Augsburgu

12.06.2011 u 12:48

Na olimpijskoj divljevodaškoj kajakaškoj stazi u njemačkom Augsburgu prvog natjecateljskog dana na Svjetskom prvenstvu u sprintu nastupili su kanuisti u jednosjedu

Pobijedio je francuski reprezentativac Guiellme Alzingre, a najuspješniji hrvatski predstavnik bio je četvrtoplasirani Igor Gojić. Emil Milihram osvojio je šesto, a Tmislav Lepan sedmo mjesto.

Evo i rezultata: 1. Guiellme Alzingre (Francuska) 1.42.78, 2. Yann Claudepierre (Francuska) +1.24, 3. Ondrej Rolenc (Češka) +1.97, 4. Igor Gojić (Hrvatska) +2.06... 6. Emil Milihram (Hrvatska) +2.96, 7. Tomislav Lepan (Hrvatska) +3.02.

U nedjelju će u kajaku jednosjedu veslati hrvatski predstavnik Matej Herkovi, a u kanuu dvosjedu hrvatski par Elvis Sanjković i Siniša Martinčević. U ponedljeljak su na rasporedu momčadske vožnje, a hrvatski natjecatelji veslat će u kanuima. .