Hrvatska vaterpolska reprezentacija nastavlja borbu za polufinale na Europskom prvenstvu u Beogradu.
Nakon neugodnog poraza od Grčke, Hrvatsku čeka novi 'lakši' protivnik. Riječ je o reprezentaciji Turske koja je jedno od iznenađenja prvenstva. Turska je kao autsajder u prvoj skupini svladala Slovačku i tako izborila drugi krug. Ipak, radi se o momčadi protiv koje Barakude ne bi smjele imati problema.
Što se borbe za polufinale tiče, Hrvatska će nakon ranijeg susreta Grčke i Italije (od 18 sati) znati što joj treba u posljednja dva kola. Točnije, Hrvatska već sada zna da će joj za polufinale trebati dvije pobjede, ali detaljnije kalkulacije ćemo imati nakon dvoboja dva konkurenta.
S obzirom da izabranike Ivica Tucka u posljednjem kolu čeka Italija, ovaj susret može poslužiti kao svojevrsno zagrijavanje za to. Unatoč tome, nema mjesta podcijenjivanju te Hrvatska mora ozbiljno ući u utakmicu.
Susret Hrvatske i Turske počinje u 20:30, a možete ga pratiti samo na HRT-u 2. Nadamo se da će nas prvo od 18 sati razveseliti rukometaši, a nedugo zatim i vaterpolska reprezentacija.
