GOSTIMA POBJEDA

Hrvati u glavnim ulogama! Za Rangerse prvijenac zabio Antonio Mirko Čolak, a za Tottenham debitirao Ivan Perišić

23.07.2022 u 22:22

U prijateljskom susretu igranom na Ibroxu pred 43.000 gledatelja, nogometaši Tottenham su pobijedili Rangers sa 2:1

Za Spurse je debitirao hrvatski reprezentativac Ivan Perišić, dok je premijerni pogodak za Rangers postigao hrvatski napadač Antonio Mirko Čolak.

Rangers je poveo u 24. minuti preko hrvatskog napadača Čolaka, koji se ovog ljeta pridružio škotskom velikanu iz grčkog PAOK-a.

Matondo je ubacio s desne strane do Sessegnona koji je produžio do Čolaka, a ovaj pogodio za 1:0 pored nemoćnog Llorica. Na 1:1 izjednačio je Harry Kane u 50. minuti, a isti je igrač šest minuta kasnije preokrenuo rezultat.

Čolak i Borna Barišić su odigrali cijeli susret za Rangers, a od 60. minute za Tottenham je zaigrao hrvatski reprezentativac Ivan Perišić umjesto Dejana Kuluševskog i time upisao svoj debi za Spurse nakon što je ovog ljeta stigao iz milanskog Intera.