BUNDESLIGA

Hoffenheim doživio još jedan poraz koji se nije smio dogoditi; nadamo se da to neće ostaviti traga na našem Andreju Kramariću

21.03.2021 u 16:09

U dvoboju 26. kola Bundeslige Mainz je kao gost slavio kod Hoffenheima s 2:1 i pobjegao iz opasne zone.

Nogometaši Hoffenheima nastavljaju s promjenjivim igrama u Bundesligi. Nakon perioda tijekom veljače u kojem nisu znali za poraze, sada su opet upisali dva negativna rezultata zaredom.

Prošlog vikenda Hoffenheim je izgubio na gostovanju kod Stuttgarta, što i nije nekakva tragedija.

Međutim, ovog vikenda momčad iz Sinsheima poražena je na svom stadionu od davljenika, Mainza, što sasvim sigurno spada u kategoriju apsolutno neželjenih poraza. Ali na to smo već navikli od ovog kluba, koji je ove sezone jedini doživio poraz i od najlošije momčadi lige, Schalkea.

Gosti su poveli već u prvoj minuti golom Glatzela, ali u 39. minuti izjednačio je Bebou. I umjesto da prvo poluvrijeme mirno privedu kraju, domaćine je samo dvije minute kasnije iznenadio Kohr.

Bio je to i konačni rezultat.

Naš Andrej Kramarić odigrao je cijelu utakmicu za Hoffenheim, ali ovog puta nije upisao pogodak.

Nadamo se da je 'municiju' ostavio za nastupe u reprezentaciji, koju u sljedećih desetak dana čekaju čak tri kvalifikacijske utakmice.