zadovoljstvo na poljudu

Hajdukov trener oduševljen igrom svojih igrača: To je baš bilo po mom guštu

22.09.2019 u 19:49

Nogometaši Hajduka upisali su još jednu domaću prvenstvenu pobjedu pa ih sada u tom stopostotnom nizu ove sezone imaju već pet. Ove nedjelje na Poljudu poražen je Inter a konačnih 3:1 možda i nije realan rezultat jer Hajduk je u prvom dijelu imao još nekoliko izglednih prigoda za gol

'U prvom poluvremenu kreirali smo jako puno šansi. I trebali smo iz tih šansi imati vodstvo. Inter nam nije zaputio ni udarac u prvom poluvremenu. Ono što smo interpretirali u prvom poluvremenu, bilo je baš po mom guštu, onako kako želim da igramo. Jedino što je falilo, bio je gol iz igre'.

'Imali smo problem u drugom poluvremenu, kad smo poveli 2:0 pa neki valjda misle da je gotova utakmica. I tih jedna ili dvioje minute koštale su nas nesigurnosti. Ovo su najteže utakmice jer su velika očekivanja. Ali sve u svemu, način na koji smo se predstavili bio je baš dobar', poručio je Hajdukov trener Damir Burić nakon dvoboja.

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo