Hajduk već u prvom poluvremenu deklasirao Inter

21.11.2015 u 19:20

• +3

MAXtv 1. HNL, 17. kolo, HNK Hajduk -NK Inter-Zaprešić

Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL

Nogometaši Hajduka s uvjerljivih 4:0 svladali su Inter te su s tri boda ostali u korak s vodećima, Rijekom i Dinamom

Nakon dva uzastopna poraza, zbog čega se sumnjalo u mogućnosti Burićeve momčadi, igrači Hajduka dobro su iskoristili reprezentativnu pauzu te su u ovom kolu s uvjerljivih 4:0 svladali zaprešićki Inter.

Dvoboj je riješen praktički već u prvom poluvremenu, jer osim što je Hajduk već do odmora imao tri gola prednosti, 'bili tići' su i igrom razmonitrali goste iz Zaprešića.

Hajduk je poveo golom Tina Svena Sušića u 23. minuti, a BiH reprezentativac u subotu je bio raspoložen i za asistencije.

Tako je u 41. minuti asistirao Franu Tudoru, koji je jednako lijepim golom matirao Posavca za 2:0.

Točku na 'i' odličnog prvog poluvrmena stavio je Marko Bencun koji je zabio za 3:0.

U drugom dijelu ritam je pao, jer svu sve rezultatske brige rješene.

A konačnih 4:0 u sudačkoj nadoknadi postavio je Ante Roguljić.

Osijek - Rijeka 1:1
Hajduk - Inter Zaprešić 4:0