Hajduk pobijedio Goricu na Poljudu. Bijeli su poveli ranim golom Vukovića u 13.minuti. Momčad Valdasa Dambrauskasa je dominirala i stvorila par ozbiljnih prilika, ali nisu uspjeli zabiti još koji pogodak, koji su po pokazanoj igri zaslužili

HAJDUK: Kalinić - Mikanović, Elez, Katić, Melnjak - Vuković, Fossati - Sahiti, Krovinović, Livaja - Mlakar

GORICA: Kotarski - Muhammed, Jovičić, Krizmanić, Keita - Pršir, Babec - Atiemwen, Kalik, Fruk - Cruz

• +9
Hajduk - Gorica (31. kolo HT Prve lige) Izvor: Cropix / Autor: Josko Ponos / CROPIX
Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/Arenasport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade

• 79’

Pao je ritam utakmice, Hajduk čuva prednost i mirno privodi utakmicu kraju

• 75’

Livaja je pucao izvan šesnaesterca, ali obrana je blokirala udarac

• 64’

Promjena kod Gorice, Delfi je ušao umjesto Fruka

• 60’

Pršir je pucao iz slobodnog udarca s ruba šesnaesterca, ali lopta je išla direktno u golmana i to je bio lagan posao za Kalinića

• 52’

Još jedna odlična prilika za Hajduk! Livaja se sjurio u šesnaesterac, ali njegov udarac je blokiran i bit će korner za domaće

• 48’

Jaoo, kakav promašaj Hajduka! Krovinoviću se odbila lopta na jedanaest metara i promašio je praktički prazan gol