Hajduk i Split odigrali na Poljudu 1:1 u prvom Kup okršaju

08.04.2015 u 20:04

• +4

Hrvatski Kup, polufinale: Hajduk - Split

Izvor: Pixsell / Autor: Tino Juric/PIXSELL

U drugom polufinalu hrvatskog nogometnog Kupa Hajduk i Split u gradskom obračunu odlučuju o finalistu…

Sastav Hajduka: Kalinić – Vršajević, Maloča, Milović, Jozinović – Mezga, Nižić - Sušić, Milevski, Caktaš – Maglica

Sastav Splita: Zagorac - Radotić, Galović, Barbarić, Woon - Kvesić, Blagojević - Bagarić, Rog, Erceg – Cikalleshi

Hrvatski kup, polufinale

Hajduk – Split 1:1 (Sušić 33 / Erceg 31)

Tijek utakmice:

Kraj -
90' - četiri minute sudačke nadoknade
81' - Cikalleshi tuče iz daljine, visoko preko gola
71' - kakva šansa za Roga! Izašao je pred Kalinića nakon dodavanja Cikalleshija, ali puca pokraj gola!
63' - opalio je Mezga iz daljine, malo pokraj gola
56' - odlična prilika Milevskog, ali Zagorac zaustavlja njegov udarac iz blizine
55' - prijeti Vidović iz daljine, ali pokraj gola
Poluvrijeme - neizvjesna utakmica u Splitu, sve ostaje otvoreno uoči drugog dijela

33' - goool za Hajduk! Maglica je prošao kroz obranu gostiju, Sušić zabio u praznu mrežu

31' - goool za Split! Erceg je pogodio s bijele točke nakon igranja rukom Nižića u kaznenom prostoru

28' - udarac Galovića pokraj gola Kalinića
25' - lijepa akcija Sušića i Milevskog stvorila je gužvu, ali ništa više od toga
18' - Hajduk je došao k sebi nakon dobro starta Splita i počinje kontrolirati igru
7' - Milevski zabija, ali iz zaleđa
4' - opasan udarac Roga, Kalinić na mjestu
1' - susret na Poljudu je počeo

Nakon iznenađujućeg slavlja Splita na Poljudu u subotu, slijedi novi gradski okršaj. Poklepovićeva momčad nada se pobjedi koja bi joj osigurala plasman u Europu sljedeće sezone, no Vulić je pokazao da može zagorčati život svom bivšem klubu i želi to ponoviti ove srijede.

Obje utakmice Kupa možete gledati na MAXtv-u (Arenasport 5), a prijenosi će biti dostupni i putem PPV i MAXtv To Go usluge.