PEP JE BIO JASAN

Guardiola na najbolji način ušutkao Haalandove kritičare: Do zadnjeg dana karijere...

26.10.2023 u 10:52

Pep Guardiola smatra kako 'ljudi žele da Erling Haaland ne zabije', te je odgovorio kritičarima norveškog napadača

Haaland je imao golgeterski post, jer nije pogodio u pet utakmica Lige prvaka prije nego što je zabio dva puta u Cityjevom 3-1 trijumfu protiv Young Boysa u srijedu navečer u Bernu. No, u prvom poluvremenu propustio je sjajnu priliku jedan na jedan što su kritičari jedva dočekali. U njegovu obranu očekivano je stao trener Pep Guardiola…

'Važno je imati šanse, ljudi žele da ne uspije. Žao mi je, ali ovaj će tip zabijati golove cijeli život. On je nevjerojatna prijetnja. Igrači trebaju sposobnost pronaći dodavanje poput Kevina de Bruynea i Ilkaya Gundogana. Ali on će zabijati sve do zadnjeg dana svoje karijere', jasan je bio Guardiola.

Haalandov gol s bijele točke bio je njegov prvi pogodak u Europi nakon 543 minute, otkad je postigao pogodak protiv Bayern Münchena u uzvratnoj utakmici četvrtfinala prošlog izdanja. Norvežanin je ukupno zabio 37 golova u 33 nastupa u Ligi prvaka.