PSG je od početka utakmice pokazao inicijativu i to su okrunili golovima Mbappea (32'), Kolo Muanija (53') i Lee Kang-Ina (89') za konačnih 3:0. Težak poraz Milana na Parku prinčeva

PSG: Donnarumma; Hakimi, Marquinhos, Škriniar, L. Hernández; Zaïre-Emery, Ugarte, Vitinha; Dembélé, Kolo Muani, Mbappé

AC MILAN: Maignan; Kalulu, Thiaw, Tomori, T. Hernández; Musah, Krunić, Reijnders; Pulisic, Giroud, Leão

• Antwerp - Porto 1:4 (Yusuf, 37', Evanilson, 46', 54', 69', Eustaquio, 54')
  • Celtic - Atl.Madrid 2:2 (Furuhashi, 4', Griezmann, 25', Palma, 28', Morata, 53')
  • Newcastle - Borussia Dortmund 0:1 (Nmecha, 45')
  • RB Leipzig - Crvena Zvezda 3:1 (Raum, 13', Simons, 59', Stamenić, 70', Olmo, 84')
  • Young Boys - Manchester City 1:3 (Akanji, 48', Elia, 52', Haaland 11m, 67', 86')
  • 90’

Kraj utakmice

• 89’

GOOOOL!! PSG je zabio treći gol i sigurno potvrdio bitnu pobjedu! Lee Kang je dočekao povratnu loptu i hladnokrvno je zabio za 3:0

• 82’

Mbappe je sada mogao podebljati prednost na 3:0, ali njegov pokušaj Maignan odlično brani

• 71’

Luis Enrique radi dvostruku promjenu: na klupu sele Ugarte i Dembele, a u igri su Ruiz i Kang-in Lee

• 70’

Giroud je pokušao iznenaditi Donnarummu iz velike udaljenosti, ali golman domaćina je siguran

• 62’

Kalulu je dobio žuti karton

• 53’

GOOOOOL!! PSG je povećao prednost protiv Milana! Muani je dočekao odbijenu loptu u šesnaestercu i hladnokrvno je zabio za 2:0

• 49’

Dembele je zabio prekrasan gol na početku drugog poluvremena, ali nakon provjere VAR-a pogodak je poništen zbog prekršaja