carabao cup

Frank Lampard s drugoligašem šokirao Manchester United; je li ovo kraj Mourinha?

25.09.2018 u 23:22

Ovog tjedna u Engleskoj se igraju utakmice trećeg kola Carabao odnosno League Cupa. Manchester United prvi je od velikana koji je doživio pljusku, jer nakon 2:2 u 90 minuta, a za koji je zabio Fellaini u zadnjim sekundama utakmice, 'vragovi' su ispali nakon penala od drugoligaša Derby Countyja

Jose Mourinho uoči utakmice 3. kola Liga kupa s Derby Countyjem izjavio je kako voli dramu koju kup susreti donose. Dramu ste tražili, dramu ste, gospodine Mourinho, dobili, prenosi Goal.com.

Manchester United je ispao iz natjecanja nakon penala. Tragičar susreta bio je stoper Phil Jones kojemu je Derbyjev vratar skinuo udarac s bijele točke u 8. seriji.

U osnovnom dijelu susreta bilo je 2:2, a i tu smo vidjeli dramu. Bili su crveni vragovi pred ispadanjem i bez jedanaesteraca, ali ih je spasio Fellaini u 95. minuti golom za 2:2. Na kraju se pokazalo, samo je odgodio šok...

Tako je Frank Lampard, trener ovnova došao do prvog velikog skalpa u svojoj trenerskoj karijeri.