par sekundi slave

[FOTO] Utakmica Europske lige prekinuta zbog ekshibicionista; nije imao masku, ali to je bio puno manji problem; sada se zna i tko je on

09.04.2021 u 09:54

U prvoj utakmici četvrtfinala Europske lige Manchester United opravdao je ulogu velikog favorita protiv Granade i stigao do pobjede od 2:0, a susret je nakratko bio prekinut u šestoj minuti

Prvi je pogodak postigao Rashford u 31. minuti nakon duge lopte Lindelofa, dok je konačni rezultat postavio Bruno Fernandes iz kaznenog udarca u 90. minuti.

No uzbuđenja je bilo i na početku utakmice kada je na teren upao ekshibicionist. Golać je bez ijednog komada odjeće i obuće trčao po travnjaku dok ga nisu svladali policajci. Naravno, nije imao ni masku...

Sada mu slijedi kazna, ne samo zbog ometanja igre i nagog izdanja u javnosti, već i zbog kršenja epidemioloških mjera.

Inače, gledateljima nije bio dozvoljen ulazak pa nikome nije bilo jasno kako se ovaj ekshibicionist provukao sve do terena, a da ga prije toga nitko nije primijetio, ali uskoro se sve saznalo. On se ušuljao se na stadion 14 sati prije početka i gol sakrio ispod platna da izbjegne snage sigurnosti.

• +2
Golać na utakmici Granada - Manchester United Izvor: Profimedia / Autor: Bagu Blanco/BPI / Shutterstock Editorial / Profimedia

Inače, Garcia je poznat u tom andaluzijskom gradu i često ga se može vidjeti kako potpuno gol korača po javnim površinama. Iza zatvorenih vrata na stadionu Los Carmenes Garcia je istrčao na teren u 10. minuti, bacio se na pod i kotrljao se prije nego što ga je policija uhitila.

'Čovjek je ušao na stadion u 7 sati ujutro nakon što je prošao sigurnosni obod između stadiona i zgrade Palacio de Deportes, gdje je jasno da je sljedećih 14 sati proveo skriven ispod platna kako ga ne bi vidjeli', priopćila je policija.