rukometna liga prvaka

[FOTO] Ovo je sramotno; 'zagrebaši' od veljače 2020. godine ne znaju za pobjedu u Ligi prvaka; Montpellier je samo nastavio taj katastrofalni niz

27.10.2021 u 22:54

U susretu 6. kola Lige prvaka rukometaši PPD Zagreba su u Areni Zagreb poraženi od francuskog Montpelliera 25:22. 'Zagrebašima' su porazi u Ligi prvaka postali navika, od posljednjih 20 utakmica u najjačem klupskom natjecanju izgubili su njih čak 19! I jednom remizirali...

Hrvatski prvak je doživio i peti poraz u skupini Lige prvaka ove sezone i sve je dalje od plasmana u daljne natjecanje.

Zagreb je odigrao odlično prvo poluvrijeme u kojem su u četiri navrata imali po četiri gola prednosti, a istakao se Ivan Čupić s pet golova (svi iz sedmeraca!). No, to se nije nastavilo i u drugom dijelu, Francuzi su odmah prešli u vodstvo, koje je sredinom poluvremena iznosilo čak i šest golova.

U drugom poluvremenu su igrači Ivice Obrvana postigli samo devet golova.

• +14
RK PPD Zagreb - Montpellier, rukomet, Liga prvaka, 27.10.2021. Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL

Čupić je bio prvi strijelac sa sedam golova, a Zvonimir Srna je dodao pet, dok je Montpellier predvodio Julien Bos sa sedam golova.

U ovoj skupini je Kiel dobio u gostima Vardar 29:26, a Pick Szeged kod kuće Aalborg 31:28.

PPD Zagreb je pretposljednji, sedmi sa samo jednim bodom, a šestoplasirani Vardar mu bježi četiri boda.