francuska liga

[FOTO] Niko Kovač velikim preokretom izvukao bod protiv prvaka; Monaco se spasio s igračem manje...

19.11.2021 u 23:19

Nogometaši Monaca preokretom su došli do boda u srazu s aktualnim prvakom Lilleom, odigravši 2:2 pred svojim navijačima u Monte Carlu u prvom dvoboju 14. kola francuskog prvenstva

Gosti su nakon devet minuta već vodili 2:0. U 5. minuti vodeći gol je postigao Kanađanin Jonathan David iz kaznenog udarca, a na 2:0 je povisio isti igrač u 9. minuti. Krepin Diatta je u 41. minuti uspio smanjiti zaostatak momčadi Nike Kovača.

Iako je od 78. minute imao igrača manje, zbog isključenja Srbina Strahinje Pavlovića, Monaco je uspio doći do izjednačenja u 83. minuti, a strijelac je bio Wissam Ben Yedder.

• +9
AS Monaco - OSC Lille, francuska liga, 19.11.2021. Izvor: Profimedia / Autor: Valery HACHE / AFP / Profimedia

Hrvatski reprezentativni golman Ivo Grbić i mladi reprezentativac Domagoj Bradarić odigrali su cijelu utakmicu za Lille.

Monaco je s 19 bodova na sedmom mjestu, dok Lille s dva boda manje drži 12. poziciju. Vodeći PSG ima 34 boda.