NJEMAČKA LIGA

[FOTO] Berlinčani zaustavili Hoffenheim; Andrej Kramarić igrao do sudačke nadoknade, ali nije pronašao put do mreže

28.02.2021 u 15:45

U susretu 23. kola njemačkog nogometnog prvenstva Union Berlin i Hoffenheim su odigrali 1:1

Gosti su bili bolji, imali su veći posjed lopte i više pravih prilika, ali nisu uspjeli prelomiti utakmicu.

Berlinski sastav je poveo u 9. minuti golom Maxa Krusea iz kaznenog udarca, a izjednačio je Nico Schlotterbeck u 29. minuti pogodivši vlastitu mrežu.

• +5
Union Berlin - Hoffenheim, Bundesliga, 2020/21. Izvor: EPA / Autor: Andreas Gora / POOL

Za domaćin je od 63. minute igrao Petar Musa, dok je Andrej Kramarić za goste igrao do sudačke nadoknade kada je umjesto njega u igru ušao Munas Dabour.

Union Berlin se trenutačno nalazi na sedmom mjestu sa 34 boda, dok je Hoffenheim na 11. poziciji sa 27 bodova.