serie a

Fiorentina tone sve dublje; Torino je 'violama' nanio četvrti uzastopni poraz

08.12.2019 u 18:02

U susretu 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva Sassuolo i Cagliari su odigrali 2:2, identičnim rezultatom je završila utakmica Leccea i Genoe, dok je Torino pobijedio Fiorentinu 2:1

Sassuolo je imao 2:0 protiv Cagliarija, no gosti su uspjeli izvući bod, a gol za remi zabili su sudačkoj nadoknadi.

Domaćin je poveo 2:0 golovima Domenica Berardija (6) i Filipa Đuričića (36), smanjio je Joao Pedro u 51. minuti, a u sudačkoj nadoknadi izjednačio je Daniele Ragatzu. Za goste je cijeli susret odigrao Marko Rog.

Identičnim rezultatom završio je i susret između Leccea i Genoe, a zanimljivo u ovom susretu gosti su ispustili vodstvo 2:0.

Goran Pandev (31) i Domenico Criscito (45+5-11m) doveli su goste u vodstvo, no Lecce je u nastavku uspio izjednačiti. Filipp Falco je smanjio u 60, a deset minuta kasnije izjednačio je Andrea Tabanelli. Genoa je završila utakmicu s dva igrača manje, u 69. je pocrvenio Kevin Agudelo, a u 77. minuti i Pandev.

Za goste je do sudačke nadoknade igrao Marko Pajač.

• +3
Inter Milano - Roma, 15. kolo Serie A, 2019/20. Izvor: EPA / Autor: MATTEO BAZZI

Torino je slavio protiv Fiorentina 2:1, a za 'viole' nije igrao Milan Badelj. Ovo je bio četvrti uzastopni prvoligaški poraz Fiorentine koja za pobjedu ne zna još od 30. listopada...

Na ljestvici vodi Inter s 38 bodova, Juventus na drugom mjestu ima dva boda manje, a treći je Lazio s 33 boda.