ht prva liga

[VIDEO] 'Lokosi' izgubljeni u magli; Osijek im je u uvjetima na rubu regularnosti 'utrpao' četiri gola

08.12.2019 u 17:15

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 18. kola Hrvatski Telekom Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka svladali Lokomotivu 4:0 i probili se na treće mjesto prvenstvene ljestvice

Utakmica u Gradskom vrtu je igrana u uvjetima na granici regularnosti, po vrlo gustoj magli koja je ozbiljno prijetila prekidu susreta...

Osijek je do vodstva došao u 55. minuti kada je gostujući igrač Petrak igrao rukom u kaznenom prostoru, a Mirko Marić je sigurno realizirao jedanaesterac.

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo

U 62. minuti je napadač Lokomotive Llirim Kastrati zaradio crveni karton, a Osijek koristi prednost igrača više te Marin Pilj u 78. minuti zabija za 2:0 vodstvo Osijeka.

U 82. minuti Mađar Laszlo Kleinheisler postiže treći gol za Osijek.

Za konačnih 4:0 zabija Petar Bočkaj koji je tako samo potvrdio više nego uvjerljivu pobjedu Osječana u srazu klubova koji se bore za mjesta koja vode Europu.

Osijek je sada treći s 30 bodova, 11 manje od vodećeg Dinama, dok je Lokomotiva peta s 28 bodova.

• +10
Hrvatski telekom prva liga, 18. kolo, NK Osijek - NK Lokomotiva Izvor: Pixsell / Autor: Dubravka Petric/PIXSELL

Dvoboj se igrao na stadionu Gradski vrt, a sudio je Bebek iz Rijeke.

Strijelci: 1:0 Marić (55pen), 2:0 Pilj (78), 3:0 Kleinheisler (82), 4:0 Bočkaj (90+1)

Crveni karton: Kastrati (Lok, 62)

Osijek-Lokomotiva4:0