Nakon tvrdog prvog poluvremena, u nastavku se digao ritam igre. City je poveo golom Rodrija u 68. minuti. Inter je skoro izjednačio u par navrata, ali Guardiolina momčad je izdržala pritisak i ispisala povijest. Podigli su sva tri velika trofeja ove sezone i prvi puta u povijesti kluba su osvojili Ligu prvaka

MANCHESTER CITY: Ederson - Akanji, Dias, Ake - Stones, Rodri - Silva, De Bruyne, Gundogan, Grealish - Haaland

INTER MILAN: Onana - Darmian, Acerbi, Bastoni - Dumfries, Barella, Brozović, Calhanoglu, Dimarco - Džeko, Martinez

• +73
Finale Lige prvaka: Inter - Manchester City Izvor: EPA / Autor: Georgi Licovski
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 5 minuta sudačke nadoknade

• 89’

Kakva prilika za Inter! Gosens je spustio loptu u peterac i Lukaku je pucao glavom, ali Ederson je bio na pravom mjestu i spasio je City

• 86’

Lukaku je dobio žuti karton

• 84’

Dvije zamjene kod Intera: Calhanoglu i Darmian izlaze, na njihovo će mjesto Mhitarjan i D‘Ambrosio

• 82’

Walker je ušao umjesto Stonesa

• 77’

Velika šansa za City! Foden se sjurio u šesnaesterac i iz odlične pozicije je pucao po golu, ali Onana je siguran

• 76’

Promjene kod Intera. Gosens i Bellanova ulaze, a izlaze Bastoni i Dumfries

• 72’

Inter traži gol! Lukaku je pucao s ruba šesnaesterca, ali to je bio lagan posao za Edersona

• 71’

Kakva prilika za Inter! Lopta se odbila do Dimarca, koji s ruba peterca je pucao glavom i prečka je spasila City!