serie a

Festival golova na Sardiniji; Marko Rog zabio je u pobjedi Cagliarija, šou Radje Nainggolana...

10.11.2019 u 14:44

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 12. kola talijanske Serie A Cagliari je pred svojim navijačima pobijedio Fiorentinu 5:2

Cagliari je jedno od najugodnijih iznenađenja ovosezonskog izdanja Serie A, momčad sa Sardinije u samom je vrhu, a danas je u 12. kolu stigla do sedme pobjede.

I to kakve pobjede! U spektakularnoj utakmici Cagliari je svladao Fiorentinu 5:2 uz napomenu kako su 'viole' do 75. minute gubile 5:0, oba počasna gola pala su u samoj završnici kad su se domaći već opustili.

'Viole' je načeo već u 16. minuti hrvatski reprezentativac Marko Rog, a nakon njega zabija li su Pisacane (26), Simeone (34), Joao Pedro (54) i Nainggolan (65). Baš je Radja Nainggolan odigrao fantastičnu utakmicu, prvo je tri puta asistirao za gol, a onda je zapečatio sudbinu razbijene Fiorentine golčinom s više od 25 metara za 5:0!

Počasne golove za Fiorentinu zabio je Vlahović u 75. i 87. minuti utakmice. No, tada je sve već odavno bilo gotovo... Milan Badelj odigrao je svih 90 minuta za 'viole', no uklopio se u sivilo svoje momčadi.