POGLEDAJTE GOLIJADU

Dortmund deklasirao Mourinhov United

22.07.2016 u 18:06

U dalekom Šangaju Manchester United i Borussia su odigrali dvoboj koji pokazuje da je pred novim trenerom Engleza Joseom Mourinhom još jako puno posla

United je nakon pobjede protiv Wigana otišao u Kinu gdje će odigrati dva pripremna dvoboja. Prvi suparnik bio im je Borussia i dvoboj je bio praktički jednostrana ulica. Vratar De Gea nije mogao poskidati sve pokušaje goropadnih Nijemaca koji su do poluvremena (Castro i Aubameyang) vodili s 2:0.

Nakon 11 minuta nastavka Dembele je solo akcijom (prelako) povisio na 3:0, a malo zatim United je ipak razveselio svoje kineske navijače. Mata je nesebično poslužio Mkhitaryana za Armenčev prvi gol u novom dresu. No, da je ovo večer žutih iz Dortmunda potvrdio je svojim drugim golom Castro, i na Mourinhu je da posloži redove uoči dvoboja s gradskim rivalom Cityjem u ponedjeljak u Pekingu.

Borussia će priprema nastaviti također ogledom s Guardiolinim Cityjem tri dana kasnije...