grčka liga

Domagoj Vida zabio za pobjedu AEK-a

04.12.2023 u 22:29

Branič hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida bio je strijelac jedinog gola u 1:0 domaćoj pobjedi AEK-a protiv Arisa u susretu 13. kola grčkog prvenstva

Domagoj Vida je u 59. minuti bio najviši u skoku pred suparničkim golom te glavom poslao loptu u mrežu.

Vida je odigrao čitav susret za AEK, dok je Neven Đurasek igrao za Aris do 63. minute.

Dominik Kotarski branio je čitav susret za PAOK u 3:0 domaćoj pobjdi protiv Lamije.

AEK je sada drugi na ljestvici s 30 bodova, dok je PAOK treći s 29, ispred njih je Panathinaikos s 31 bodom, dok je iza Olympiacos s 28. Aris je peti s 20 bodova, dok je Lamia sedma sa 16.

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati