snimke se pregledavaju

Divljaštvo na londonskom stadionu bit će najrigoroznije sankcionirano; West Ham zgrožen napadom na novinare

29.04.2022 u 10:30

U četvrtak je odigrana prva utakmica polufinala Europske lige, između West Ham Uniteda i Eintrachta iz Frankfurta. Gosti su pobijedili 2:1, uz veliku podršku svojih navijača, koji su i prije dva tjedna ispunili Nou Camp.

Nogometaši Eintrachta u četvrtak su ostvarili još jedan rezultat vrijedan poštovanja. U prvoj utakmici polufinala Europske lige pobijedili su West Ham United 2:1, te na svoj stadion dolaze s rezultatskom prednošću.

Klub iz Frankfurta poveo je već u trećoj minuti golom Knauffa, a potom je u 21. minuti izjednačio Antonio.

U tom slavlju domaćih navijača stradala su dva njemačka novinara, a kako prenose engleski mediji, riječ je o komentatorima ARD-a, koji uvjeravaju kako su udareni te kako su im s glave strgnute slušalice.

Nakon što su ovaj napad prijavili redarima, na poluvremenu su premješteni kako bi mogli na miru obavljati svoj posao.

Iz londonskog kluba promptno su reagirali te najavili kako će pregledati snimke kamera i najrigoroznije kazniti napadače.

'Sve koje identificiramo prijavit ćemo policiji. Osobe koje su to napravile dobit će trajnu zabranu ulaska na naš stadion i neće smjeti putovati s klubom. Nema mjesta ovakvom ponašanju', stoji u priopćenju londonskog kluba.

A da stvar bude još gora za West Ham, pobrinuo se Kamada koji je u 54. minuti zabio za pobjedu gostiju.