Dinamo je rano poveo golom Ademija u 6. minuti, ali Lokosi nisu dugo čekali na odgovor i izjednačili su već u 14. minuti preko Kulenovića. Odmah na početku drugog poluvremena Petkovića koji je ušao s klupe je zabio spektakularan pogodak za konačnih 2:1. Modri su nastavili odličan niz u SuperSport HNL-u

LOKOMOTIVA: Čavlina - Cipetić, Salihu, De Haas, Miličević - Marić, Goričan - Aliyu, Vranjković, Pivarić - Kulenović

DINAMO: Livaković - Moharrami, J.Šutalo, Perić, Bočkaj - Mišić, Ademi - Špikić, Baturina, Oršić - Drmić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +13
SuperSport HNL, 10. kolo: Lokomotiva - Dinamo, 18.9.2022. Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Kakva prilika! Kulenović je bio najviši u skoku nakon ubačaja, ali Livaković je spektakularno obranio udarac!

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 85’

Šotiček se lijepo oslobodio na udarac u šesnaestercu, ali Livaković je spreman

• 83’

Oršić je pucao iz svoje poznate pozicije i lotpa je otišla preko gola

• 76’

Mijenja Čačić. Ivanušec i Ljubičić ulaze, a Špikić i Bočkaj izlaze

• 70’

Špikić se sjurio i pucao iz šesnaesterca, ali to je bio lagan posao za Čavlinu

• 63’

Marić je dobio žuti karton

• 51’

Špikić je pucao glavom, ali Čavlina je siguran

• 47’

GOOOOOL!! Petković je pucao s ruba šesnaesterca i zabio je prekrasan gol za 2:1!