Dinamo je odlično krenuo u utakmicu, ali nisu realizirali svoje prilike i Betis je to kaznio golom Bakambua u 38. minuti. U nastavku Modri su svoju dobru igru okrunili preko Kaneka u 59. minuti za konačnih 1:1 i prolaz u osminu finala Konferencijske lige!

DINAMO: Nevistić - Ristovski, Bernauer, Theophile, Perković - Sučić, Mišić - Kaneko, Baturina, Hoxha - Petković

REAL BETIS: Silva - Ruibal, Roca, Riad, Miranda - Cardoso, Carvalho - Diao, Fekir, Ezzalzouli - Bakambu

• +53
Dinamo - Betis, Konferencijska liga Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL
  • +5
Navijači na utakmici Dinamo - Betis Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 5 minuta sudačke nadoknade

• 86’

Nova promjena kod Dinama, Kulenović je ušao umjesto Hoxhe

• 79’

Nakon provjere VAR-a penal je ipak poništen!

• 77’

Penal za Dinamo! Hoxha je srušen u šesnaestercu i sudac je pokazao na najstrožu kaznu

• 75’

Zamjena kod Dinama, Špikić je ušao umjesto Kaneka

• 69’

Carvalho je zaradio žuti karton

• 67’

Dinamo s ovim rezultatom prolazi u osminu finala Konferencijske lige! Betis dominira posjedom, ali Modri se organizirano brane

• 59’

GOOOOOOL!! Dinamo je izjednačio protiv Betisa! Hoxha se sjurio u šesnaesterac i u petercu je našao Kaneka koji je zabio za 1:1!