• L.K.
  • Zadnja izmjena 06.05.2023 21:13
  • Objavljeno 06.05.2023 u 20:40
Odigrala se spektakularna utakmica na Rujevici. Istra je prvo povela golom Kadušića u 31. minuti. Rijeka je od 37. minute imala igrača više nakon isključena Galilea. U nastavku gosti su povećali prednost preko Bakrara (50') i Ampem je u 97. minuti zabio za konačnih 2:2

RIJEKA: Labrović - Veiga, Galešić, Dilaver, Vukčević - Selahi, Hodža - Ampem, Janković, A. Marin - Frigan

ISTRA 1961: Majkić - Marešić, Galilea, Lisica - Hujber, Mlinar, Petrusenko, Caseres, L.Marin - Kadušić, Bakrar

33. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Istra 1961 2:2 (Ampem, 97') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
33. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Istra 1961 1:2 (Frigan 11m, 73') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
33. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Istra 1961 0:2 (Bakrar, 50') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +8
Rijeka - Istra 1961, 33. kolo HNL-a, 2022/23. Izvor: Pixsell / Autor: Goran Kovacic/PIXSELL
33. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Istra 1961 0:1 (Kadušić, 31') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Nakon provjere VAR-a gol je priznat!

• 90’

VAR provjerava pogodak Rijeke!

• 90’

GOOOOOOL!! Rijeka je izjednačila u sudačkoj nadoknadi! Ampem se najbolje snašao u šesnaestercu i zabio je za 2:2