Tvrdo prvo poluvrijeme na Rujevici. Bez pravih prilika, Istra je bila malo opasnija, ali nisu ni onu uspjeli konkretnije zaprijetiti. U nastavku se nastavilo u istom ritmu, ali gosti su preko Ercega u 63. minuti uspjeli zabiti pogodak za konačnih tri boda i veliku pobjedu

RIJEKA: Labrović - Krešić, M. Pavlović, Vukčević - Grgić, Selahi, Hodža, D. Pavlović, Ampem - Vučkić, Frigan

ISTRA 1961: Majkić - Hujber, Galilea, Marešić, Perković - Mlinar, Petrusenko, Caseres - Kadušić, Erceg, Boultam

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 78’

Hodža je dobio žuti karton

• 72’

Vrančić je ubacio loptu u šesnaesterca, najviši u skoku je bio Obregon, ali pucao je pored gola

• 63’

GOOOOOL!! Istra je povela na Rujevici! Hujber je sjajno proigrao Ercega koji je izašao sam pred Labrovića i zabio je za 1:0