Obje momčadi su otvoreno i hrabro krenule u utakmicu i imale su svojih prilika. Rijeka je u drugom poluvremenu bila opasnija, ali nisu uspjeli realizirati svoje šanse i susret je završio bez golova

OSIJEK: Malenica - Guedes, Bralić, Duarte, Drambajev - Nejašmić, Prekodravac, Fiolić - Bukvić, Mierez, Pušić

RIJEKA: Labrović - Smolčić, Dilaver, Mitrović, Čabraja - Selahi - Pašalić, Banda, Fruk, Janković - Ivanović

17. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Rijeka 0:0 (Obrana Malenice, 72') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
17. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Rijeka 0:0 (Prilika Fruka, 21') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +15
Osijek - Rijeka, SuperSport HNL, 2.12.2023. Izvor: Cropix / Autor: Ivan Peric
  • 90'

Kraj utakmice

• 90'

Dilaver je zaradio žuti karton

• 90'

Igrat će se minimalno pet minuta sudačke nadoknade

• 88'

Zamjene kod Rijeke, izlaze Pašalić i Selahi, a u igri su Galešić i Petrović

• 88'

Mierez je dobio žuti karton

• 82'

Rijeka dominira i plete mrežu oko šesnaesterca Osijeka

• 73'

Ogromna šansa za Rijeku! Fruk je proigrao Pašalića koji je izašao sam pred Malenicu, ali golman Osijeka je fenomenalno obranio udarac