• L.K.
  • Zadnja izmjena 20.08.2022 23:01
  • Objavljeno 20.08.2022 u 20:05
Dinamo je odlično ušao u utakmicu i poveli su već u 3. minuti golom Oršića. Osijek se kasnije probudio i krenuo stvarati prilike i to su okrunili pogotkom Belje u 29. minuti. U nastavku Čačićeva momčad je dominirala od početka i prekrasnim golovima Petkovića, Perića i Špikića došla do bitne pobjede

DINAMO: Livaković - Moharrami, Lauritsen, Perić, Bočkaj - Mišić - Menalo, Ivanušec, Tolić, Oršić - Petković

OSIJEK: Ivušić - Lončar, Bralić, Barišić - Miloš, Jurčević - Jugović, Brlek - Kleinsheisler, Fiolić - Beljo

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +18
Dinamo - Osijek (6. kolo SuperSport Hrvatske nogometne lige) Izvor: Cropix / Autor: Goran Mehkek
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOL!! Dinamo je zabio i peti pogodak, Špikić je strijelac!

• 82’

GOOOOL!! Još jedna prekrasna asistencija za Perića i Dinamo vodi 4:2!

• 78’

Oršić se sjurio i pucao s ruba šesnaesterca i Ivušić je fantastično obranio udarac!

• 76’

Baturina mijenja Petkovića

• 74’

GOOOOL!! Kleinheisler je zabio sretan pogodak i smanjio prednost Dinama na 3:2!

• 66’

GOOOOOL! Bočkaj je prekrasnim ubačajem našao Perića koji zabija za 3:1!

• 56’

Skoro i drugi pogodak za Dinamo! Drmić je nakon kontre bio u odličnoj situaciji u šesnaestercu, ali pucao je malo pored gola

• 53’

GOOOOOOL!! Predivna akcija Dinama, Moharrami je našao Petkovića koji je mirno glavom zabio i Modri vode 2:1