pojačanje RB Leipziga

Dani Olmo nakon prve utakmice u Bundesligi rekao zašto nije zadovoljan otišao kući, a dotakao se trenerove izjave

03.02.2020 u 11:31

S nestrpljenjem se čekao debitantski nastup 21-godišnjeg Španjolca Danija Olma u njemačkoj Bundesligi nakon što je iz zagrebačkog Dinama, u transferu koji bi mogao s bonusima doći do 40-ak milijuna eura, prešao u RB Leipzig

I prije utakmice protiv Borussije Mönchengladbach trener RB Leipziga Julian Nagelsmann pohvalno je govorio o Olmu za kojeg je između ostalog rekao 'kako ga je odmah uspio impresionirati.'

Iako je utakmicu završila neriješeno 2:2 treba reći kako je Dani Olmo, koji je igrao zadnjih 20-ak minuta, zamalo bio junak jer je pogodio vratnicu u 82. minuti nakon što se driblingom riješio svog čuvara. Imao je još nekoliko lijepih poteza i odmah se vidjelo da će biti veliko pojačanje…

'Dani? Po mom mišljenju bio je jako dobar, odlično se uklopio u momčad i ukupno gledajući ostavio je dobar prvi dojam. Iskreno, zadovoljan sam onim što je pokazao', kazao je nakon utakmice Nagelsmann.

Naravno, bilo je zanimljivo čuti što o svemu kaže bivši igrač Dinama s naglaskom na pohvale svog trenera koje su mu prenijeli.

'Vidio sam što je trener rekao u vezi moje igre. Prvi nastup? Sve je bilo super, atmosfera na stadionu je bila odlična i jako me motivirala. Jedva čekam novu utakmicu. Jako sam sretan što sam pomogao da dođemo do izjednačenja, ali iskreno nisam baš zadovoljan rezultatom utakmice', iskren je bio Olmo koji je u igru ušao u trenutku kada je RB Leipzig bio u zaostatku 1:2.