Španjolska nogometna reprezentacija ovog utorka pobijedila je Hrvatsku u Ligi nacija s visokih 6:0, što je i najteži poraz naše izabrane vrste u povijesti...

Sastav Španjolske: De Gea, Carvajal, Nacho, Ramos, Gayá, Busquets, Saúl, Ceballos, Asensio, Isco, Rodrigo

Sastav Hrvatske: Kalinić, Pivarić, Vida, Mitrović, Vrsaljko, Brozović, Rakitić, Perišić, Modrić, Kovačić, Santini

Liga nacija A, skupina 4:

Španjolska - Hrvatska 6:0 (Saul 24, Asensio 33, 35, Rodrigo 49, Ramos 57, Isco 70)

• +9
Liga nacija, skupina 4: Španjolska - Hrvatska Izvor: Profimedia / Autor: Pablo Garcia/UESyndication/PIXSELL/UESyndication/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice, Hrvatska je doživjela najteži poraz u povijesti

• 87’

Brani Kalinić udarac Isca, Španjolci imaju 8-0 u kornerima. Rezultat također nije puno bolji

• 80’

Još deset minuta ove muke, Španjolci su malo popustili pa rezultat možda ostane ovakav

• 70’

GOOOOL za Španjolsku! Zabio je Isco pod gredu nakon asistencije Asensija

• 68’

Santinijev pokušaj loba samo je nasmijao Davida De Geu

• 61’

Hrvatska izgleda izgubljeno, bez samopouzdanja, bojimo se da ovo nije kraj golijadi

• 57’

GOOOOL za Španjolsku! U listu strijelaca upisao se i Sergio Ramos nako kornera, ovo se sada već najteži poraz u povijesti Hrvatske

• 49’

GOOOOL za Španjolsku! Rodrigo je izbio pred Kalinića nakon proigravanja Asensija i s lakoćom zabio četvrti gol

• 45’

Kraj prvog poluvremena u kojem su Španjolci zabili gotovo sve svoje prave prilike

• 45’

Naši su se napokon približili golu De Gee, ali njegov ubačaj iz slobodnjaka završio je u rukama španjolskog golmana