Hrvatska se priprema za svoj drugi nastup u Ligi nacija, a kao uvertiru za ogled s Englezima, ovog utorka odigrala će u Bjelovaru, protiv istoimenog niželigaša koji slavi 110. rođendan, revijalnu utakmicu. Takvim rezultatom dvoboj je i završio a Dalićeva je momčad upisala pobjedu 15:1

BJELOVAR: Lebović, Jedvaj, Muniz, Rajić, Ostrman, Bošnjak, Kuprešak, Šantalab, Trupac, Atlija, Tominac; Na klupi: Beljan, Legčević, Nreca, Đipalo, Dodik, Lučić, Pranjic, Blažic, Barešić, Nikšić, Mamić, Olić

HRVATSKA: Livaković - Jedvaj, Vida, Mitrović, Pivarić - Badelj, Rakitić - Pjaca, Kovačić, Rebić - Kramarić; Na klupi: Letica, Perišić, Lovren, Modrić, Livaja, Bradarić, Pašalić, Santini, Rog, Milić, Bartolec

• +12
Ugođaj pred utakmicu NK Bjelovar - Hrvatska Izvor: Cropix / Autor: Srdjan Vrancic / CROPIX
  • +10
NK Bjelovar - Hrvatska, prijateljska utakmica povodom 110 godina NK Bjelovar Izvor: Cropix / Autor: Srdjan Vrancic / CROPIX
  • 86’

GOOOLLLLL!!! Napadač AEK-a Marko Livaja zabio je svoj treći gol za velikih 1:15

• 83’

GOOOLLLL!!! Pašalić nastavlja hrvatsku seriju

• 82’

GOOOOLLL! Stjepan Mamić izašao je sam pred Leticu i uspio je jakim udarcem s nekih 12, 13 metara matirati golmana Hrvatske

• 77’

Nakon kontre domaćih, Mamić puca iskosa, ali Letica je uspio zaustaviti taj udarac

• 72’

GOOOLLLL! Odličan prodor Livaje, pa dodavanje za Perišića koji iz voleja loptu šalje u mrežu za vodstvo Hrvatske 12:0

• 71’

GOOOOLLLL!!!! Ivan Perišić nakon ubačaja glavom Pašalića zabija 11. gol

• 67’

GOOOOLLLL!!! Andrej Kramarić zabija svoj peti gol

• 62’

GOOOLLLLLL!!! Milan Badelj koristi grešku obrane domaćih i postiže deveti gol za Hrvatsku

• 60’

Još jedna dobra konta Bjelovara, ali Rajić nije uspio svladati Leticu

• 55’

Sada je Kramarić pokušao lobom iznenaditi vratara Beljana, no požrtvovin bacanjem spriječio je gol