BOLJI OD CITYJA

Crouch osigurao Tottenhamu Ligu prvaka

05.05.2010 u 23:04

U zaostaloj utakmici 29. kola engleske Premier lige, Tottenham je na gostovanju u Manchesteru kod Cityja pobijedio golom Petera Croucha sa 1:0 i tako kolo prije kraja i teoretski osigurao Ligu prvaka

Izravna borba za Ligu prvaka se u srijedu odvijala na Eastlandu između domaćeg Manchester Cityja i Tottenhama. U tvrdoj i neizvjesnoj utakmicu u kojoj je pobjeda jednoj ili drugoj momčadi nosila Ligu prvaka pobijedio je Tottenham za koji je do 88. minute igrao i Luka Modrić.

Jedini pogodak na utakmici djelo je Petera Croucha u 82. minuti, a tim golom je Crouch svojoj momčadi osigurao plasman u najelitnije nogometno natjecanje u narednoj sezoni. Nije bilo previše igre ni prilika. Domaćini su igrali prvo poluvrijeme dosta agilnije, no nisu znali kako probiti obrambenu liniju 'spursa'.

Na kraju su gosti iz Londona sretno i spretno došli do pobjede i tako i teoretski osigurali najmanje četvrto mjesto kolo prije kraja.